O nás

Tým TME Racing vznikl v polovině roku 2017 a chceme se zařadit mezi nejúspěšnější a nejviditelnější týmy účastnící se závodů silničních motocyklů. Specializujeme se na okruhové závody, kde nabízíme profesionální přistup a zázemí pro jezdce, ale také budejeme zázemí pro jezdce v motokrosu a na čtyřkolkách.

Silniční tým máme rozdělený na A a B. A tým je složen pouze z profesionálních jezdců, kam jde velká část podpory a usílí. Avšak každý jsme začínali a víme, jak težké jsou začátky...Proto B tým. Ten slouží k příprave a vybudovaní nových závodníků, kteří budou pod křídly týmu A a budou mít možnost tak možnost se rychleji zdokonalovat.

V sezoně 2018 nás uvidíte na všech podnicích Alpe Adria, Mistrovství České republiky. Usilovně také pracujeme na to, abychom se objevili i na vybraném závodě světového podniku. Ve čtyřkolkách nás uvidíte na celém mistrovství České republiky.

Tým je pro nás na prvním místě, tudíž vždy se snažíme plnit závazky jak pro své jezdce, tak vůči sponzorům bez výhrad a být tak vidět na předních příčkách. Veškeré podrobné informace a novinky se dozvíte na našem facebooku a instragamu – TME racing, kde se můžete těšit na stále nové příspěvky a fotky.